به طور پیش فرض، طبيعت بشر برنامه ريزی شده است تا تا حدودی فعالانه فعال باشد. برخی افراد فعالتر هستند، در حالی که دیگران کمتر هستند!

با این حال، مردم همیشه به دنبال راه هایی برای اتصال و برقراری ارتباط با یکدیگر هستند. و در این دوران دیجیتالی سازی، مردم راه هایی برای فعال شدن اجتماعی در اینترنت پیدا کرده اند که ممکن است با پیدایش سیستم عامل های متعدد شبکه های اجتماعی و برنامه ها ایجاد شود.

در حال حاضر، حتی روابط شروع، رشد و پایان دادن به رسانه های اجتماعی است. مردم دیگر نیازی به روابط شخصی یا جلسه رو به رو ندارند.

سایت های رسانه های اجتماعی نیز به صورت ناگهانی افزایش یافته اند. طبق آمار موجود در آمار، حدود 2 میلیارد کاربر از سایت های شبکه اجتماعی و برنامه های کاربردی در سال 2015 استفاده می کنند. با افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه، این رقم احتمالا تا سال 2018 به 2.6 میلیارد علامت برسد.

بنابراین، در این مقاله، ما در مورد برخی از محبوب ترین رسانه های اجتماعی رسانه ای که در حال حاضر در جهان مورد بررسی قرار می گیرند بحث می کنیم. شما می توانید ببینید که آیا پلت فرم رسانه های اجتماعی مورد علاقه شما بخشی از این لیست است و حتی در مورد برخی از سیستم عامل های اجتماعی آنلاین واقعا خوب که می توانید امروز از آن استفاده کنید یاد بگیرید.

 

1 – Facebook

fb

 بزرگترین سایت شبکه اجتماعی در جهان و یکی از گسترده ترین مورد استفاده است. و فیس بوک شاید اولین کسی بود که از یک میلیارد حساب کاربری استفاده کرد.

به غیر از توانایی شبکه با دوستان و بستگان، شما همچنین می توانید به برنامه های مختلف فیس بوک برای فروش آنلاین دسترسی داشته باشید و حتی می توانید با استفاده از تبلیغات تبلیغاتی فیس بوک، کسب و کار، نام تجاری و محصولات خود را تبلیغ و تبلیغ کنید.

به تازگی فیس بوک اعتماد میلیون ها کاربر را از دست داده با اجازه دادن به احزاب 3 برای دسترسی به اطلاعات شخصی بیش از 87 میلیون کاربر. این یک دروغ بزرگ از اعتماد است و موجب ناآرامی در بین مخاطبان پلت فرم رسانه های اجتماعی شده است. به طوری که اکنون یک کمپین #deletefacebook وجود دارد که مردم به طور کامل خود را از فیس بوک حذف می کنند و از شبکه های دیگر استفاده می کنند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 1.59 میلیارد در حدود

2 – WhatsApp

WhatsApp

با وجود داشتن فیس بوک در سال 2014، این پلت فرم پیام رسانی فوری به عنوان یک نهاد مستقل موجود است.

آن را خیلی پس از فیس بوک وارد صحنه کرد، اما توانسته است فضایی از میلیون ها نفر در سراسر جهان را به وسیله ی توانایی برقراری ارتباط با افراد و گروه ها به اشتراک بگذارد.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 1 میلیارد در حدود

3- QQ

qq

(بیشتر به عنوان محبوب QQ شناخته می شود) یک پلت فرم رسانه های اجتماعی پیام فوری (مبتنی بر چت) است. این کشور پس از اینکه در چین راه اندازی شد، بین المللی شد (با بیش از 80 کشور از آن استفاده می کرد).

از طریق متون، تماس های ویدئویی و چت های صوتی می توان از آن برای برقراری ارتباط با دوستان استفاده کرد. این حتی یک مترجم داخلی برای ترجمه چت شما دارد.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 853 میلیون تقریبا

4 – WeChat

wechat

این یک برنامه ارتباطات همه در یک برای پیام رسانی و برقراری تماس (مانند WhatsApp) است که شما را قادر می سازد با افراد مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. این همچنین توسط Tencent در چین توسعه داده شده و می تواند به آسانی در کنار QQ کار کند. همانطور که در گزارش هوش BI آمده است، تعداد کاربران WeChat سریعا تعداد کاربران WhatsApp را افزایش می دهد.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 697 میلیون تقریبا

5 – QZone

Qzone

مانند QQ و WeChat، QZone یکی دیگر از خدمات شبکه اجتماعی است که توسط Tencent توسعه داده شده است. این امکان را برای شما به اشتراک گذاشتن عکس ها، تماشای فیلم ها، گوش دادن به آهنگ ها، نوشتن وبلاگ ها، نگهداری خاطرات و غیره فراهم می کند. همچنین شما را قادر به انتخاب لوازم جانبی و سفارشی کردن ظاهر و احساسات صفحات وب QZone می کند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 640 میلیون تقریبا

6 – Tumblr

tumblr

از سال 2013 تا به حال متعلق به یاهو، وبلاگ Tumblr به عنوان یک پلت فرم کوچک وبلاگ نویسی در رسانه های اجتماعی عمل می کند که می تواند مورد استفاده و پیدا کردن چیزهایی قرار بگیرد که دوست دارید. شما همچنین می توانید آن را برای ارسال هر چیزی، از جمله چند رسانه ای، به یک وبلاگ کوتاه فرم استفاده کنید. علاوه بر این، به شما امکان انعطاف پذیری برای تقریبا همه چیز را می دهد.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 555 میلیون تقریبا

7 – Instagram

instagram

به عنوان یک پلت فرم منحصر به فرد شبکه های اجتماعی راه اندازی شد که کاملا بر روی اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها بود. به این ترتیب این برنامه به اشتراک گذاری عکس شبکه اجتماعی امکان می دهد بهترین لحظات زندگیتان را با دوربین گوشی یا هر دوربین دیگری ضبط کنید و آنها را به آثار هنری تبدیل کنید.

این امکان وجود دارد زیرا Instagram به شما اجازه می دهد تا چندین فیلتر را به عکس هایتان اعمال کنید و به راحتی می توانید آنها را به سایر سایت های شبکه اجتماعی محبوب مانند فیس بوک و توییتر بفرستید.

تعداد کاربران فعال در هر ماه 400 میلیون تقریبا

8 – Twitter

twitter

این سایت شبکه اجتماعی شما را قادر به ارسال پیام کوتاه متن (به نام توییت)، حاوی تعداد محدودی از کاراکتر (تا 140)، برای ارسال پیام خود را به جهان است. با روحیه رو به رشد برای خرید آنلاین، توییتر همچنین امکان کسب و کار شما را ارتقا می دهد و حتی به طور مستقیم از طریق توییت ها نیز به فروش می رساند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 320 میلیون تقریبا

9 – Google+

g+

این پلت فرم شبکه های اجتماعی مبتنی بر علاقه، متعلق به الفبای تکنولوژی غول (گوگل) است، شما را قادر می سازد با استفاده از اشتراک پیام ها، عکس ها، فیلم ها، لینک های مفید به سایت ها و … ارتباط برقرار کنید. همچنین پشتیبانی از کنفرانس ویدئویی از طریق Hangouts را گسترش می دهد و به کسب و کار اجازه می دهد مارک ها و محصولات خود را از طریق صفحات کسب و کار + Google ارتقا دهد.

تعداد کاربران فعال: 300 میلیون تقریبا

10 – Baidu Tieba

Baidu-Logo

(که به عنوان Postbar بین المللی شناخته می شود) Baidu از چین، یک شرکت موتور جستجو، یک شبکه ی انجمن اجتماعی است که بر اساس جستجو کلمات کلیدی در موتور جستجوی Baidu است. این انجمن بحث و گفت و گو در مورد مفهوم منحصر به فرد از شما اجازه ایجاد یک گروه شبکه اجتماعی برای یک موضوع خاص، با استفاده از جستجو، و یا حتی برای پیوستن به یک گروه اجتماعی آنلاین موجود کار می کند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 300 میلیون تقریبا

11 – Skype

skype

اسکایپ متعلق به مایکروسافت، یکی از محبوب ترین سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مبتنی بر ارتباطات است. این به شما اجازه می دهد تا با تماس های تلفنی، تماس های ویدئویی (با استفاده از وب کم) و پیام های متنی با مردم ارتباط برقرار کنید. شما حتی می توانید تماس های کنفرانس گروهی انجام دهید. و بهترین بخش این است که فراخوانیهای اسکایپ به اسکایپ رایگان هستند و می توانند برای برقراری ارتباط با هرکسی که در هر قسمت از جهان از اینترنت استفاده می شود استفاده شود.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 300 میلیون تقریبا

12 – Viber

viber

این پلت فرم اجتماعی چند زبانه که در بیش از 30 زبان در دسترس است، برای پیام های فوری و پیام های صوتی آن ها شناخته شده است. شما همچنین می توانید عکس ها و فیلم ها و پیام های صوتی را با استفاده از Viber به اشتراک بگذارید. این قابلیت شما را برای تماس با کاربران غیر Viber از طریق یک ویژگی به نام Viber Out ارائه می دهد.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 249 میلیون تقریبا

13 – Sina Weibo

Sina_Weibo.svg

این یک پلتفرم اجتماعی بسیار محبوب میکروبلاگینگ در چین است که برای ترکیبی از ویژگی های توییتر و فیس بوک شناخته شده است.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 222 میلیون تقریبا

14 – LINE

line

یک شبکه اجتماعی پیام رسانی در سطح جهانی است که به شما امکان می دهد عکس ها، فیلم ها، پیام های متنی و حتی پیام های صوتی یا فایل ها را به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهید، تماس صوتی و تصویری برقرار کنید.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 215 میلیون در حدود

15 – Snapchat

Snapchat

این یک پلاگین اجتماعی تصویر پیام است که شما را قادر می سازد با استفاده از تصاویر با دوستان خود گپ بزنید. این اجازه می دهد کشف کنید اخبار و حتی بررسی داستان زندگی مردم که در سراسر جهان زنذگی میکنند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 200 میلیون تقریبا

16 – YY

logo_yy

یک پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر ویدئو در چین است که امکان چت ویدیویی گروهی را فراهم می کند. در چنین چت، بیش از 100،000 عضو میتوانند یک فرد را به انجام فعالیتی تماشا کنند. چنین فعالیتی می تواند از ارائه یک ویدیو آموزشی برای آواز خواندن باشد، که به کاربران کمک می کند که پول مجازی را به دست آورند که بعدا می توانند تبدیل به پول نقد شوند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 122 میلیون تقریبا

17 – VKontakte (VK)

VK.com logo

VK یکی از بزرگترین سیستم عامل های شبکه های اجتماعی در روسیه است و دارای ویژگی های کاملا مشابه به فیس بوک است.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 100 میلیون تقریبا

18 – Pinterest

Pinterest_logo

این یک اشتراک گذاری عکس و نشانه بصری سایت یا برنامه رسانه اجتماعی است که شما را قادر به یافتن ایده های جدید برای پروژه های خود می کند و آنها را ذخیره می کند. بنابراین، با استفاده از Pinterest، می توانید وظایف DIY یا پروژه های خانه را انجام دهید، برنامه سفر خود را برنامه ریزی کنید و غیره.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 100 میلیون تقریبا

19- LinkedIn

linkedin

LinkedIn به راحتی یکی از محبوب ترین سایت های حرفه ای شبکه های اجتماعی است و در بیش از 20 زبان در دسترس است. این است که در سراسر جهان توسط همه نوع حرفه ای استفاده می شود و به عنوان یک پلت فرم ایده آل برای ارتباط با کسب و کارهای مختلف، قرار دادن و استخدام نامزدهای ایده آل و بیشتر. این بیش از 400 میلیون عضو دارد.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 100 میلیون تقریبا

20 – Telegram

telegram

این شبکه پیام های فوری مانند WhatsApp است و در سراسر سیستم عامل در بیش از هشت زبان در دسترس است. با این حال، Telegram همواره بیشتر بر حفظ حریم خصوصی و امنیت پیام های شما در اینترنت با استفاده از پلت فرم خود متمرکز شده است. بنابراین، شما را قادر می سازد تا پیام هایی را که رمزگذاری شده اند و خود ویرانگر هستند ارسال کنید. این ویژگی رمزگذاری فقط برای WhatsApp ساخته شده است، در حالی که Telegram همواره آن را ارائه کرده است.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 100 میلیون تقریبا

21 – Reddit

reddit logo

این پلت فرم رسانه های اجتماعی شما را قادر به ارائه محتوا می کند و بعدها برای محتوا رای می دهد. رأی گیری تعیین می کند که آیا محتوای حرکت می کند یا خیر، که در نهایت بر اساس حوزه های مورد نظر (شناخته شده به عنوان subreddits) سازمان یافته است.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 100 میلیون تقریبا

22 – Taringa

taringa

یکی از بزرگترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی در آمریکای لاتین است و کاربران را قادر می سازد تجربیات، محتوا و موارد دیگر خود را به اشتراک بگذارند.

تعداد کاربران فعال: 75 میلیون تقریبا

23 – Foursquare

new foursquare logo

این یک پلت فرم رسانه اجتماعی مبتنی بر جستجو و کشف است که شما را قادر می سازد مکان های ایده آل (بر اساس موقعیت مکانی خود) را پیدا کنید تا با دوستان و عزیزانتان بروید. این همچنین نتایج جستجوی مناسب برای بهترین مکان های غذا، مکان های تفریحی شبانه و بیشتر در منطقه شما را ارائه می دهد. ویژگی شبکه اجتماعی اکنون در یک برنامه جداگانه به نام Swarm موجود است.

تعداد کاربران فعال: 40 میلیون تقریبا

24 – Renren

RenRen

این بزرگترین سایت شبکه اجتماعی در چین است و به معنای واقعی کلمه یک پلت فرم برای همه است. با توجه به شباهت آن با فیس بوک، جوانان به دلیل شباهت آن با فیس بوک، بسیار محبوب هستند؛ زیرا کاربران به راحتی می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند، به سرعت تفکر و پست ها را به اشتراک می گذارند و حتی روابط خود را نیز به روز می کنند.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: بیش از 30 میلیون تقریبا

25 – Tagged

Tagged.com

این یک سایت بزرگ اجتماعی مبتنی بر دوستی و دوستیابی است و در سال 2011 یک پلت فرم شبکه اجتماعی به نام hi5 به دست آورد. این شما را قادر می سازد از طریق بازی، مرور پروفایل ها، منافع مشترک و غیره با دیگران ارتباط برقرار کنید.

تعداد کاربران فعال: 25 میلیون تقریبا

26 – Badoo 

Badoo

این شبکه اجتماعی مبتنی بر دوستیابی در بیش از 200 کشور جهان فعال است. این اطلاعات در مورد افراد نزدیک در منطقه شما و حتی در مورد افرادی که ممکن است در زندگی واقعی وارد شوند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تعداد کاربران فعال در هر ماه: 20 میلیون تقریبا

27 – Myspace

myspace logo

این یک سایت شبکه اجتماعی متمرکز بر موسیقی است و شبکه ای از دوستان را به صورت تعاملی و کاربر ارائه می دهد. این همچنین وبلاگ ها، گروه ها، پروفایل های شخصی، تصاویر، فیلم ها و غیره را فراهم می کند.

تعداد کاربران فعال: 20 میلیون تقریبا

28 – StumbleUpon

StumbleUpon Logo

یک پلتفرم شبکه اجتماعی هوشمند است که محتوا را پیدا یا کشف می کند و توصیه های مشابه به کاربران آن می دهد. بنابراین شما توانایی کشف صفحات وب، تصاویر، فیلم ها و غیره را دارید و سپس آنها را با توجه به علاقه و طعم و مزه خودتان مقایسه کنید.

تعداد کاربران فعال: 25 میلیون تقریبا

29 – The Dots

the_dots_header_logo

یک پلت فرم شبکه است که به همه افراد درگیر در فرایند خلاق کمک می کند، همکاری و تجاری سازی کنند تا بتوانند یک بخش خلاق قوی تر، سودآور و متنوع تر ایجاد کنند. پیمجیمسون، پیمانکار در انگلستان در سال 2014، پدیده ای را مبنی بر ایجاد اشتیاق واقعی برای ایجاد صنایع خلاقانه و بازجوها متولد شد.

30 – Kiwibox

kiwibox

این یک شبکه اجتماعی مبتنی بر جامعه است، مخصوصا برای افرادی که در نیویورک زندگی می کنند. این یک مجله آنلاین ارائه می دهد تا نوجوانان را از طریق مشاوره و چت راهنمایی کند. همچنین به بزرگسالان اجازه می دهد تا همه را در مورد مهارت ها و منافع خود بشناسند.

31 – Skyrock

Skyrock

یک سایت شبکه اجتماعی فرانسه است که کاربران خود را یک فضای وب رایگان و شخصی برای ایجاد و ارسال وبلاگ ها، اضافه کردن پروفایل ها و تبادل پیام ها می کند. به غیر از فرانسه و انگلیسی، آن را نیز در پنج زبان دیگر در دسترس است.

32 – Delicious

این سرویس برای خدمات نشانه گذاری اجتماعی برجسته شناخته شده است. Delicious در سال 2003 راه اندازی شد و برای ذخیره سازی، اشتراک گذاری و کشف بوک مارک های وب ایده آل است. همچنین اجازه می دهد تا کاربران آن را با هر کلمه کلیدی برچسب گذاری کنند.

33 – Snapfish

snapfish

یک وب سایت شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که ذخیره سازی نامحدود را برای اعضای خود برای آپلود عکس ها ارائه می دهد. بنابراین شما می توانید مشکلات فضای ذخیره سازی خود را برای مجموعه گسترده ای از تصاویر خود قرار دهید.

34 – ReverbNation

reverbnation

این پلت فرم ایده آل شبکه های اجتماعی برای نوازندگان و متخصصان برای ارتباط با دیگران در صنعت موسیقی است. این ابزارهای مختلف را برای نوازندگان فراهم می کند تا کارهای خود را مدیریت کنند و به آنها دسترسی مناسب به شرکا و طرفداران صنعت موسیقی خود را ارائه می دهد.

35 – Flixster

Flixster logo

این یک سایت اجتماعی شبکه اجتماعی آمریکایی برای افرادی است که فیلم ها را دوست دارند و می خواهند با افراد همفکر ارتباط برقرار کنند، با به اشتراک گذاری بررسی های فیلم و رتبه بندی خود. کاربران آن احتمالا در مورد فیلم ها می آموزند و اطلاعاتی در مورد فیلم های جدید دریافت می کنند.

36 – Care2

care2

این سایت رسانه های اجتماعی به فعالان کمک می کند تا در سراسر جهان با افراد مشابه، کسب و کارها و سازمان هایی که بر جامعه تاثیر می گذارند، در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. همچنین مردم را تشویق می کند که شیوه زندگی سالم و سبز را هدایت کنند.

37 – CafeMom

Cafemom Logo

این وبسایت شبکه اجتماعی تبلیغی جامعه برای مادران است که آنها را قادر می سازد تا از موضوعات مختلف مانند حاملگی، مد، سلامت و غذا حمایت و مشاوره بگیرند. همچنین کمک می کند تا از تجربیات مادران دیگر یاد بگیرند.

38 – Ravelry

ravelry-logo-81r-300x

یک شبکه اجتماعی مبتنی بر جامعه است که برای افرادی که علاقه مند به هنرهای فیبر هستند، مانند نخ ریسی، بافندگی، بافندگی و قلاب دوزی است. چنین افرادی می توانند مجموعه های خود، ایده های مختلف را به اشتراک بگذارند و از تجارب اعضای دیگر برای به دست آوردن امکانات همکاری بهتر یاد بگیرند.

39 – Nextdoor

nextdoor

این یک پلت فرم خصوصی شبکه اجتماعی برای محله های ایالات متحده است. هدف بسیار ساده است: کاربران اجازه می دهد تا با مردم در منطقه خود ارتباط برقرار کنند.

40 – Wayn

wayn

یک پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر سفر و سبک زندگی است و کاربران خود را قادر می سازد تا کشف کنند که به کدام سو بروید، چه کاری باید انجام دهید و چگونه با افرادی که دوستش دارند، تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

41 – Cellufun

Cellufun

این انجمن بازی های اجتماعی به راحتی می تواند در حرکت از هر دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی باشد. با استفاده از این شبکه اجتماعی مبتنی بر تلفن همراه، کاربران می توانند به اجتماع، ایجاد آواتار، بازی کردن و خرید کالاهای مجازی بپردازند.

42 – YouTube

youtube

یوتیوب بزرگترین سایت اشتراک گذاری ویدئو در جهان است که کاربران را قادر می سازد آپلود و به اشتراک گذاری فیلم ها، مشاهده آنها، نظر در مورد آنها و مانند آنها. این شبکه اجتماعی در سراسر جهان در دسترس است و حتی کاربران را قادر می سازد تا یک کانال یوتیوب ایجاد کنند تا بتوانند تمام فیلم های ضبط شده شخصی خود را به نمایش گذاشتن به دوستان و پیروان خود آپلود کنند.

43 – Vine

Vine

این سایت سرگرمی مبتنی بر رسانه های اجتماعی است که در آن کاربران می توانند ویدیوهای شش ثانیه ای را به اشتراک بگذارند. این متعلق به خانواده توییتر است و اجازه می دهد ادغام آسان با دیگر سیستم عامل های شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری و تماشای فیلم ها.

44 – Classmates

classmates-logo

همکلاسی ها به کاربران امکان می دهد تا با دوستان و آشنایان از مدرسه و کالج، ارتباط برقرار کنند. همچنین ممکن است کاربران سالنامه خود را از سال های مدرسه خود آپلود کنند.

45 – MyHeritage

MH_logo_Horizontal_RGB

این پلت فرم اجتماعی سلسله شناسی آنلاین است که بیش از 42 زبان را پشتیبانی می کند و کاربران آن را قادر می سازد تا درخت های خانوادگی را ایجاد کنند، عکس های خانوادگی را بارگذاری و مرور کنند و سابقه خانوادگی خود را مدیریت کنند. 

46 – Viadeo

Viadeo_NewLogo

Viadeo یک شبکه اجتماعی مبتنی بر کسب و کار آنلاین است که به افراد کسب و کار، عمدتا در اروپا، ارتباط برقرار می کند. این در مورد زبان های مختلف موجود است.

47 – Xing

XING

این سایت شبکه اجتماعی حرفه ای ویژگی هایی دارد که مشابه ویژگی های LinkedIn هستند و کاربران اصلی آن در سوئیس، اتریش و آلمان مستقر هستند. با این حال، این به این معنی است که آن را قادر می سازد بحث های گروهی بسته بین اعضای یک شرکت خاص و یا کسب و کار است.

48 – Xanga

xanga

این پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر وبلاگ نویسی میزبان وبلاگ ها، وبلاگ های عکس و پروفایل های شبکه های اجتماعی برای کاربران آن است.

49 – LiveJournal

livejournal

این شبکه اجتماعی مبتنی بر سان فرانسیسکو در روسیه به عنوان Zhivoy Zhurnal یا Zhe Zhe در دسترس است. این کار کاربران را قادر می سازد که یک دفترچه خاطرات، وبلاگ یا مجله و کنترل های حریم شخصی نگهداری کنند.

50 – Friendster

Friendster قبلا یک سایت شبکه اجتماعی برای پیدا کردن دوستان و در تماس بود، اما در حال حاضر شبکه های بازی های اجتماعی برای دوستداران بازی در آسیا است.

51 – Funny or Die

funny-or-die

این وب سایت اجتماعی ویدئویی کمدی با هدف جلب جوایز جالب از ویدیوها از وب است. افراد مشهور از این پلتفرم اجتماعی بسیار پیروی می کنند و کاربران را قادر می سازد تا فیلم ها را به اشتراک بگذارند، آپلود و به اشتراک بگذارند.

52 – Gaia Online

Gaia-Online

Gaia Online یک شبکه اجتماعی مبتنی بر انیمیت ها و وب سایت مبتنی بر فیس بوک است. این به کاربران امکان دسترسی به تصاویر، دنیای مجازی، بازی ها و غیره می دهد.

53 – We Heart It

weheartit

این سایت رسانه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس که در بیش از 20 زبان موجود است، ایده آل برای روزانه الهام بخش یا انگیزه کاربران است. این کاربران را قادر می سازد تصاویر خود را با دوستان خود مشاهده و به اشتراک بگذارند.

54 – Buzznet

buzznet

این سایت رسانه های اجتماعی به کاربران اجازه می دهد تا به اشتراک گذاری محتوا بر اساس منافع شخصی خود در قالب فیلم ها، عکس ها و نشریات. همچنین با یکپارچگی با فیسبوک ادغام می شود.

55 – DeviantArt

deviantart_logo

DeviantArt به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی آنلاین برای دوستداران هنر و هنرمندان محسوب می شود. این امکان کاربران را برای گرفتن عکس از آثار هنری خود فراهم می کند و آنها را با دیگران به اشتراک می گذارد.

56 – Flickr

flickr

این یکی دیگر از وب سایت های به اشتراک گذاری عکس بسیار محبوب است. این سرویس به عنوان یک پلتفرم برای آپلود تصاویر با کیفیت بالا به ویژه توسط عکاسان یا افرادی که عکاسی را دوست دارند. این همچنین مدیریت موثر و خدمات به اشتراک گذاری عکس آنلاین است.

57 – MeetMe

mm

MeetMe قبلا به عنوان myYearbook شناخته شده است، با کاربران که مایل به پیدا کردن دوستان جدید و چت با آنها است، هدف قرار می گیرد. این امر در بین نوجوانان و دانش آموزان جوان بسیار محبوب است.

58 – Meetup

images (1)

این پورتال شبکه های اجتماعی شما را قادر می سازد تا گروه هایی از افراد با همدردی پیدا کنید که علاقهای مشابه به شما در نزدیکی محل (در هر نقطه از جهان) دارند. همچنین جلسات گروه آفلاین را تسهیل می کند و می توانید بخشی از این گروه ها و بحث های آنها را تبدیل کنید.

59 – Tout

tout

Tout یک پلت فرم میکرو وبلاگ نویسی تقسیم شبکه اجتماعی است که به شما امکان می دهد ویدیوهایی را که 15 ثانیه طول می کشد را مشاهده و به اشتراک بگذارید. فیلم هایی که در این پلتفرم به اشتراک گذاشته شده اند، به عنوان واسطه شناخته می شوند.

60 – Mixi

mixi-logo

این یک سرویس محبوب شبکه اجتماعی ژاپنی است که حدود 20 میلیون کاربر فعال دارد. این شما را قادر می سازد با دوستان و عزیزان خود در یک راه راحت و حتی بر اساس حوزه های مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید.

61 – Douban

Douban

این سایت شبکه اجتماعی چینی چیزی برای کاربران ثبت شده و همچنین ثبت نشده است. این امکان ثبت کاربران را برای ضبط اطلاعات و ایجاد محتوا بر اساس موسیقی، فیلم، کتاب و رویدادها در شهرهای چین فراهم می کند. کاربران غیر عضو Douban می توانند بررسی ها و رأی های کتاب، موسیقی و فیلم را پیدا کنند.

62 – Vero

Vero می گوید که “یک شبکه اجتماعی برای هر کس که به اندازه کافی دوست دارد برای به اشتراک گذاشتن آن – و می خواهد کنترل را با آنها با آن به اشتراک بگذارید. درست مثل ما در زندگی واقعی. “

Vero یک شبکه اجتماعی مبتنی بر اشتراک است که هیچ آگهی ندارد و هیچ داده شخصی شخصی را جمع آوری نمی کند. این یک جایگزین عالی برای فیس بوک است و برخی از ویژگی های واقعا دوست داشتنی. این یک مدل کاملا متفاوت برای فیس بوک است به این معنی که فیس بوک به اطلاعات کاربر نیاز دارد تا از آنها پول بگیرد.

Vero برخی از داده های استفاده را جمع آوری می کند که برای دیدن نحوه استفاده از برنامه اغلب استفاده می شود. چیز دیگری که در مورد داده های استفاده شده جمع آوری می کند، چگونگی نمایش آن به شما است. Vero می خواهید به مسئله اعتیاد به رسانه های اجتماعی بپردازید.

63 – Quora

Quora جایی است که مردم می توانند با پرسیدن سوالات و پاسخ دادن به آنها به اشتراک گذاری و کسب دانش بپردازند.

منبع : makeawebsitehub